Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Capital T kthehet në studion muzikore, përgatitet për projektin e ri

Zhurnal Ads

Rep-artisti i njohur, Capital T, kohëve të fundit ka qenë mjaft aktiv në prurjet e reja muzikore.

“Skulpturë” mban titullin albumi i tij , pjesa e dytë e të cilit u publikua me një tetor, e që rezultoi mjaft i pëlqyer nga fansat.

Duket se reperi nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi ka bërë të ditur se është duke punuar në këngë të re.

Lajmin e ka kumtuar në një postim në rrjetin social Instagram, teksa ka ndarë edhe një imazh të shkrepur në studio.

“U ktheva në studio. Çka po gatuajmë? Referencë stilin si cila këngë e imja?”, ka shkruar ai në përshkrim.

Sa i përket jetës personale, ai në një paraqitje televizive ka deklaruar për statusin e tij, që ende qëndron beqarë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Gold AG publikon këngën e re “Trimi i Dukagjinit”

Z H

Personazhet e preferuara të animuara Tomi dhe Jerry, rikthehet në ekran të madh

S.B.

Melinda Ademi publikon këngën e re “Mëkatare”, vjen me paraqitje të mahnitshme skenike

S.B.

Mbretëresha Elizabeta del për herë të parë nga izolimi pas shtatë muajsh – duket elegante me pallton e saj ngjyrë rozë

admin

Morena Taraku nuk resht duke ndarë imazhe atraktive

admin

Rovena Stefa pretendon të bëjë dasmë me dy mijë të ftuar: Kam pritur boll për martesë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...