Capital T lanson këngën e re me titull “Valle”

Capital T ka lansuar projektin e ri muzikor.

Reperi kosovar ka publikuar këngën e tij të re me titull “Valle”.

Këngën e shoqëroi po ashtu edhe me një videoklip interesant ku u shfaq me një maskë të bardhë.

Kjo këngë vie dy muaj pas këngës së tij të fundit me titull “Buzëqeshje”.

Theksojmë se kënga “Buzëqeshje” u pëlqye dhe arriti 7 milion klikime në kanalin zyrtar të youtube.

Related posts

Demi Rose vendos një shfaqje tunduese në fustanin e bardhë

D V

Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri së shpejti vijnë me “Thirr Policinë”

D V

Beyonce shfaqet plot elegancë dhe shkëlqim në krahët e bashkëshortit Jay-Z

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More