Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Capital T reagon ndaj Ardian Bujupit: Kam folur publikisht, nuk jam prej atyre që flas pas shpinës

Zhurnal Ads

Artisti shqiptar, Ardian Bujupi, pak më parë ka bërë një reagim në rrjetet sociale kundrejt reperit Capital T, pasi ky i fundit deklaroi se famën e sukseset i ka falë tij.

Këngëtari i njohur po ashtu kërkoi edhe një përballje ‘live’ për të sqaruar dhe treguar se si qëndron e vërteta.

Megjithatë, një reagim së fundmi lidhur me këtë nuk ka munguar as nga reperi Trim Ademi (emri i vërtetë).

I njëjti thekson se ka folur në emision publikisht dhe se kjo nuk është pas shpinës, ndërsa gjithashtu shton se ‘flasim si të duash’.

“Pas shpinës nuk është në emision live me fol, por është publikisht. Nuk jam prej atyre që flas pas shpinës ti nëse dëshiron me fol e flasim si të duash”, ka qenë replika e 28 vjeçarit.

“Nuk mi ke thënë këto fjalë kurrë në fytyrë nuk e kuptoj planin tënd. Por shkojmë live sonte dhe i shprehum”, ka qenë një tjetër reagim i Bujupit.

Në vazhdim, presim të shohim reagimet apo edhe sqarimet e dyshes së famshme shqiptare.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Tiësto bëhet baba për herë të parë

S.B.

Adrola Dushi thotë se u bë nënë në moshën 20 vjeçare: Troi më bën të qaj nga lumturia, ai është bekimi i jetës time

S.B.

George Clooney përfundoi në spital pasi humbi 11 kilogramë për rolin e tij në “The Midnight Sky”

S.B.

“Në emisione të tjera të shkojë, por tek gruaja ime jo!”, Gjiko i bën bashkë Elitën e Milaim Zekën

S.B.

Nuk mungon edhe urimi nga Ava Max për festën e flamurit: Krenare me origjinën time

S.B.

Sharon Stone tregon se pozoi nudo për revistën ‘Playboy’ për të marrë rolin kryesor në “Basic Instinct”

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...