Agjencia Zhurnal.mk

Capital T shfaq figurën muskulore teksa argëtohet afër pishinës

Rep-artisti i njohur shqiptar, Trim Ademi, i njohur ndryshe si Capital T, vazhdon të jetë një nga figurat më të pëlqyera në estradën shqiptare.

Së fundmi ai ka sjellë në treg këngën “DMP”, në bashkëpunim me reperin Ledri Vula, që rezultoi të jetë tejet i suksesshëm.

Sidoqoftë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Trimi ka publikuar një video teksa shihet duke u argëtuar afër një pishine.

I veshur me një bluzë të bardhe dhe pantallona të shkurtra, ai ka shfaqur disa lëvizje unike të vallëzimit, ndërsa theksoheshin figurat e tij muskulore

“Gjendja ime gjatë gjithë verës”, ka shkruar ai në përshkrimin e videos.

View this post on Instagram

Mood All Summer 😋

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Përndryshe, 28 vjeçari njihet për figurat muskulore, pasi edhe është tej mase aktiv në ushtrimet fizike.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!