Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Capital T thotë se është arrestuar para dy jave

Rep-artisti i njohur, Capital T, është ndër më të dashurit për audiencën e gjerë.

Sa i përket jetës personale, pak gjëra dihen për në publik, pasi edhe reperi tregohet shumë herë i rezervuar.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Capital T ka zbuluar një të pathënë.

Ai ka ofruar fansave mundësinë ta pyesin, teksa njëra prej tyre ishte se a ka qenë ndonjë herë i arrestuar.

“Para dy javësh”, ka qenë përgjigjja e reperit.

Përpos këtij detaji, reperi nuk ka dhënë asnjë detaj të mëtutjeshëm, derisa aludimet shpërthyen në rrjet.

Sidoqoftë kësaj, “Fjalët e nanës” mbetet kënga tij e fundit, që deri më tani ka grumbulluar miliona klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Netflix publikon fotografinë e parë të Imelda Staunton si Mbretëresha Elizabeth II

D V

Boris dhe Carrie Johnson presin fëmijën e dytë së bashku dhe të shtatin për kryeministrin

D V

Mila Kunis është penduar që nuk e lejoi bashkëshortin Ashton Kutcher të udhëtonte në hapësirë

D V

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...