Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Capital T u dërgon dhuratë albumin e tij shumë prej miqve VIP

Zhurnal Ads

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është duke vazhduar të promovojë albumin e tij “Skulpturë”, të cilin e publikoi vitin e kaluar.

Albumi i cili është pritur mirë nga fansat, numëron tashmë miliona klikime në mbarë platformat muzikore.

Për promovimin e tij në mënyrë edhe më të veçantë, Kapo ka menduar një formë tjetër dhe shumë origjinale.

Kopertina e albumit “Skulpturë” të reperit Capital T (Foto: truekapo/Instagram)

Ai u ka dërguar albumin e tij dhuratë shumë prej miqve dhe figurave publike, duke u shpërndarë atyre një pako të tërë me gjësende, përfshirë këtu edhe CD-në e albumit.

Pjesë e pakos dhuratë janë edhe një çakmak dhe një maskë, ku të qëndisur fjalën “Skulpturë”.

Luana Vjollca, Robin Krasniqi, Albana Osmani, Arbana Osmani janë vetëm disa prej emrave të famshëm, që kanë falënderuar publikisht reperin për këtë dhuratë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ryva Kajtazi mahnit me linjat trupore, pak muaj pas lindjes

admin

Bleona Qereti takohet me Richard Grenell

S.B.

Kthimi në atdhe i fëmijëve nga Siria. Ambasadorja amerikane: E mrekullueshme t’i shohësh të çliruar nga ISIS! Të vijohet më tej

admin

‘Ish-miss Amerika’, Leanza Cornett ndërron jetë në moshën 49 vjeçare

S.B.

Linda Halimi sjell sërish ndjesinë e verës me pozat e reja me bikini

S.B.

Bebe Rexha vazhdon të duket mahnitëse në ngjyrat kuq e zi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...