Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Capital T vë në ankand për bamirësi atletet e tij

Zhurnal Ads

Reperi i popullarizuar shqiptar, Capital T, vazhdon të jetë njëri prej personazheve më të admiruar në treg.

Ai përveç punës dhe sukseseve në muzikë, tashmë njihet edhe për një anë tjetër – atë të humanizmit.

I njëjti ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Gjoni Black me Meriton Mjekiqin”, ku nga aty nisi një iniciativë që ka për qëllim të mbledhë fonde për bamirësi.

Trim Ademi (emri i vërtetë) vuri në ankand një palë atlete të tijat që janë dizajnuar nga reperi Kanye Ëest për brendin sportiv, Adidas.

Postimi i plotë i prezantuesit Meriton Mjekiqi (pa ndërhyrje):

“ANKAND PËR BAMIRËSI

Me iniciativën e @truekapo ne @gjoniblackent ju sjell atletet e tij në ankand publik. Paratë e mbledhura nga shitja e tyre do të shkojnë 100% për bamirësi!

Ne do ta komentojnë çmimin startues, poshtë komentit vendoseni ofertën tuaj në reply. Ankandi mbyllet të hënën, 7 dhjetor, ora 15:00. Ofertuesi më i lartë merr atletet, paratë shkojnë për bamirësi. FALEMINDERIT SHUMË”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Infektohet me koronavirus këngëtari Korab Shaqiri

S.B.

Miley Cyrus thotë se marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth kishte ‘shumë konflikt’

S.B.

Në përvjetorin e parë të lidhjes, Paris Hilton me dedikim të veçantë për të dashurin

admin

“Harrom” publikohet nga artistja Dhurata Dora

S.B.

Loredana publikon këngën e re “Kein Hunger” me UFO361

S.B.

Rita Ora është bërë këngëtare për t’i bërë prindërit të lumtur

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...