Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cardi B këtë javë e lanson këngën e re “Up”

Ylli 28-vjeçar i hip-hopit e ka bërë të ditur lajmin se, të premten më 5 shkurt do ta publikojë këngën e saj të re, me titull “Up”.

Krahas një punimi artistik në të cilin reperja shfaqet mjaft atraktive, të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Cardi kishte shkruar: “Kënga ime e re ‘Up’ lansohet këtë të premte! SHKOJMË #Up”.

Kënga e ardhshme do ta shënojë lansimin e parë të rep artistes për vitin 2021, dhe vjen pas hitit kontrovers të publikuar në gusht të vitit të kaluar, “WAP”, pjesë e së cilit ishte edhe Megan Thee Stallion.

Yll i hitit “Hustlers”, Cardi B, është duke punuar rreth albumit të ri i cili vjen pas incizimit shumë të suksesshëm të vitit 2018, “Invasion of Privacy”.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...