Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cardi B shihet sërish me ish-bashkëshortin Offset, pasi u ndanë në shtator të këtij viti

Zhurnal Ads

Cardi B dhe Offset në shtator të këtij viti nënshkruan letrat për t’u divorcuar.

Por, si duket ish-çifti nuk e ka ndërmend të ndahet në përditshmëri, pasi në mënyrë të vazhdueshme shihen së bashku, shkruan Daily Mail.

Ata së fundmi janë parë në Beverly Hills, teksa ishin fotografuar nga paparacit në dyqanin e Hermes.

Krijuesja e hitit “WAP” si përherë është parë me veshje unike, ku përmes fustanit të ngushtë i theksoheshin linjat trupore.

Një sërë imazhe me Offset ajo i ka ndarë edhe në rrjetin social Instagram, ndërsa shihej në veturën e tipit ‘Rolls Royce’.

Bashkimi i dyshes kishte ndodhur gjatë ditëlindjes së reperes, ku patën rastin të shkëmbenin edhe puthje.

Vlen të përmendet se Cardi ka fshirë edhe profilin në Twitter, pasi një numër i madh i komentuesve e akuzonin për bashkimin me reperin.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Liberta Spahiu flet për eksperiencën e saj me COVID-19

S.B.

Nuk mungon edhe urimi nga Ava Max për festën e flamurit: Krenare me origjinën time

S.B.

Turqia propozon filmin “Miracle in Cell No. 7” për në ‘Oscars 2021’

S.B.

Arta Nitaj publikon video duke vallëzuar gjysmë e zhveshur

S.B.

Fejohet këngëtari Bardhyl Ameti, ja princesha e tij

admin

Ndërron jetë producenti i famshëm i Hollywoodit, Princi Azim i Brunei

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...