Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cardi B shkëmben puthje me ish-bashkëshortin Offset, pasi i dhuroi veturë luksoze për ditëlindjen e 28-të

Gjatë mbrëmjes së shtunë Cardi B ka organizuar një festë për rastin e ditëlindjes së 28-të.

Por, ajo çka ka marrë vëmendjen e fansave është prezenca e ish-bashkëshortit, Offset, me të cilin reperja shkëmbente puthje, shkruan Daily Mail.

Këto pamje intime ishin shkrepur pasi dyshja kishin dalë jashtë lokalit, në të cilin ishin edhe Megan The Stallion dhe DJ SpinKing.

Krijuesja e hitit “I like it” pranoi edhe një dhuratë luksoze nga reperi, e cila ishte vetura e tipit “Rolls Royce”.

Pas pranimit të dhuratës, ajo filloi të vallëzojë afër Offset, ndërsa ky i fundit e shikonte ish-partneren me admirim.

Sidoqoftë kësaj, çifti i njohur më 16 shtator të këtij viti kanë nënshkruar procedurat e divorcit, ndërsa tani po flitet për një ribashkim.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...