Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cardi B thotë se meshkujt duhet të shpenzojnë më shumë para në Ditën e të Dashuruarve

Derisa jemi afër Ditës së të Dashuruarve, shumë prej yjeve ndërkombëtare kanë filluar të pranojnë dhurata.

Cardi B është njëra prej tyre, e cila edhe në përditshmëri ‘llastohet’ me dhurata nga bashkëshorti i saj, Offset, shkruan Daily Mail.

Ajo tashmë është parë duke udhëtuar në një vend, ku rezidenca ku po qëndron ishte e mbushur me lule dhe balona.

Por, në rrjete sociale ajo nuk ka lënë pa ndarë opinion rreth kësaj dite, ndërsa mesazhi i saj ishte interesant.

Sipas reperes, meshkujt duhet të jenë ata që duhet të shpenzojnë më shumë për dhuratat ndaj të dashurave të tyre.

“Meshkujt meritojnë të kenë dhurata për Ditën e të Dashuruarve, por duhet të jetë më e lirë se ajo e vajzave. Kështu, nëse ai ju blen lule, ju bleni bari”, është shprehur ajo.

Artistja nuk la pa përmendur as mijëra dollarë që Offset kishte shpenzuar për të, kryesisht në aksesorë.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...