Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cardi B vishet nga dizajnerja shqiptare, Lena Berisha për festën e ditëlindjes së 28-të

Reperja e popullarizuar amerikane, Cardi B, ka festuar ditëlindjen në një festë madhështore në Las Vegas.

Ajo organizoi një festë luksoze me miqtë e saj, ndërkohë që në këtë eveniment nuk mungoi as bashkëshorti Offset, të cilit i kërkoi divorcin para një kohe.

Krahas gjithë kësaj, ajo që mori vëmendje të madhe ishte dukja glamuroze e yllit të “Bodak Yellow”.

Krahas gjithë kësaj, ajo që mori vëmendje të madhe ishte dukja glamuroze e yllit të “Bodak Yellow”.

Ajo për këtë mbrëmje të rëndësishme zgjodhi një fustan unik të stilistes nga Prizreni, Lena Berisha.

Fustani i zgjedhur nga Belcalis Marlenis Almanzar (emri i vërtetë i Cardi B) është pjesë e koleksionit të fundit të kreatores së njohur, i cili u prezantua nga modelja Oriola Marashi.

Fotografitë tashmë janë shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale, duke u cilësuar si një hap i rëndësishëm dhe mjaft i suksesshëm për stilisten.

Përveç me Cardi B, Lena ka bashkëpunuar edhe me yje të tjera ndërkombëtare përfshirë këtu edhe Bebe Rexhën.

https://www.instagram.com/p/CGONAKQg-8H/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...