Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Carmela Barretta, italo-shqiptarja nga bota e spektaklit në këshillat për tu dukur bukur

Gjithmonë ajo ka qenë në rrugën e së bukurës, nga një miss e një bukuroshe e skenës tashmë duke dhënë këshilla për femrat se si të duken të bukura. Po flasin për italo-shqiptaren Carmela Barretta e cila ka tashmë në duar metodat më efektive të vajzave dhe zonjave që vuajnë nga celuliti e që jep efekt menjëherë. Carmela bashkëpunon shumë me personazhë të njohur e me influencë që kanë shumë sukses si biznesswoman. Produktet që vajza e bukur sugjeron kanë të bëjnë me çdo gjë bio dhe ka nisur bashkëpunimet dhe me shqiptaret e sukseshme në Diasporë. Carmela ka lindur dhe rritur në Gjermani, ndërsa mamin e ka me origjinë nga Kosova, dhe babain italian, ndërsa që e vogël ka qenë në botën e teatrit, modës e muzikës e që nga shtatori i 2020-ës ka nisur me produktet natyrale ku të gjithë klientet janë super të kënaqur e ka startuar në Gjermani, Zvicër, Austri, Shqipëri, Itali e shumë shpejt dhe në Kosovë. Mjafton që të klikoni në www.carmelabarretta.de ose me emrin e saj në facebook dhe në instagram e mund ta kontaktoni personalisht bukuroshen me origjinë shqiptare.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...