Agjencia Zhurnal.mk

Pizza Margarita

Përbërësit: 1 1/2 gotë ujë 3 1/2 gotë miell 1 lugë gjelle tharm buke 1 lugëz sheqer 1 lugë gjelle kripë 2 lugë gjelle vaj Për salcën: 1-2 gota salcë domatesh kripë dhe piper i zi pak sheqer rigon hudhër pluhur qepë pluhur borzilo Përbërësit: 1 Në një enë të Read more…