Agjencia Zhurnal.mk

Rita Ora dhe një mori të famshëm “marrin një moment qetësie”, për ndërgjegjësimin e njerëzve për shëndetin mendor

Holly Willoughby sot udhëhoqi një kampanjë me një mori të famshëm në thirrjen e njerëzve që të ‘merrnin një moment’ për shëndetin e tyre mendor. Mikpritësja televizive, 39 vjeçare, u bashkua me bashkë-nikoqirin e saj në këtë kampanjë, Phillip Schofield, së bashku me Amanda Holden dhe këngëtaren Rita Ora në Read more…

Irina Shayk pozon e zhveshur

Ajo ka arritur që të pozojë në pothuajse të gjitha magazinat më prestigjioze në botë. Por, së fundmi Irina Shayk është parë në kopertinën e ‘Vogue’, teksa mori vëmendje me pozat ku shfaqej nudo, shkruan Daily Mail. Supermodelja përmes pozave provokuese ka theksuar linjat e mrekullueshme trupore, për të cilat Read more…