Agjencia Zhurnal.mk

Çdo herë me shumë stil, në imazhet e reja Jonida mahnit!

Ka një zë unik dhe veçohet për të kënduarit e saj dhe muzikën që bën.

Por, Jonida Maliqi krahas kësaj njihet edhe si një prej femrave më me stil shqiptare e që asnjëherë nuk zhgënjen me dukjen, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e njohur kësaj radhe ka realizuar një fotosesion në të cilin ka mahnitur me veshjen dhe pamjen e veçantë.

Në një fustan me ngjyrë të verdhë dhe kaltër, Jonida padyshim është çdo herë në pah me trendet e reja.

Ndryshe, së fundi Jonida thuhet se është në lidhje me aktorin e njohur, Romeo Veshaj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...