Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Celibashi thirrje partive politike: Zhvilloni një fushatë të qetë e të ndershme

Komisionerit Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi përmes një prononcimi në media u ka bërë thirrje partive politike që të zhvillojnë një fushatë të ndershme e të qetë.

“Ai që do ta mbajë këtë përgjegjësi, do të ballafaqohet me sanksionet përkatëse. Për t’ju adresuar një thirrje duhet të jetë një fushatë e qetë dhe e ndershme e qytetarët të vendosin po lirshëm mbi referencat e tyre politike e elektorale”, tha Celibashi.

Kjo thirrje vjen pas tensioneve të shumta të krijuara nga krerët e dy partive më të mëdha në vend, PD dhe PS.

Postime të ngjashme

Rama zgjohet mes alpeve shqiptare: Mirmëngjes! (VIDEO)

Lea Muslija

Sot hapen kufijtë Shqipëri-Greqi

Lea Muslija

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

Paralajmërim për të shkarkuarit nga vetingu: “Do të hetoheni dhe do t’ju sekuestrohet pasuria”

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...