Çfarë i ndodhi kur ishte vetëm në shtëpi? Beatrix Ramosaj e tregon eksperiencën e frikshme

Këngëtarja se ksi, Beatrix Ramosaj ka përjetuar një eksperiencë të frikshme, të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale. Ajo ka treguar se pas shumë kohësh ka kaluar paralizë gjumi.

 

Trixa ka qenë vetëm në shtëpi dhe kjo e ka bërë situatën më shumë traumatizuese. “Përjetova paralizë gjumi mbrëmjen e shkuar pas një kohe shumë të gjatë dhe e kisha harruar se sa traumatizuese është kjo gjë. Akoma dhe më e keqe kur je vetëm në shtëpi”, ka shkruar ajo në Instastory.

Related posts

Jennifer Lopez shkëlqen e veshur në të gjelbër në Los Angeles, por injoron shenjën që tregon se maskat mbrojtëse janë të detyrueshme

D V

Dua Lipa rrit fitimet në filialit irlandez të Warner Music me fitimet nga muzika e saj

D V

Butrint Imeri feston ditëlindjen, bëhet me Mercedes Brabus

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com