Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Çfarë janë duke përgaditur dy motrat Muja?

Duken super të kuruara e mjaft provokuese si dy motra bomba. Kjo foto të lë pa frymë kur e sheh janë ato dy motrat Ela dhe Anila Muja. Por çfarë po përdadisin ato, është thjesht një foto rasti, po reklamojnë ndonjë markë apo do të na sjellin ndonjë bashkëpunim muzikor, kjo pritet të shihet.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...