Çfarë ndodh kur takohet qeni dhe lepuri?

Qeni Teddy takoi lepurin dhe takimi i tyre i parë u filmua dhe u postua në YouTube nga pronarët, ku pamjet u bënë hit dhe mblodhën më shumë se gjysmë milioni shikime.

 

Në fillim, Teddy nuhati lepurin me kureshtje sikur po përpiqej të kuptonte se çfarë ishte, apo kush ishte, dhe lepuri thjesht qëndroi në vend dhe me durim gjatë asaj kohe.

Kur vuri re se lepuri nuk po përgjigjej, Teddy u zhvendos anash dhe u shtri në divan, dhe lepuri më pas mblodhi guximin dhe u kthye nga ai dhe e preku me feçkën e tij.

Ndërveprimi i tyre i adhurueshëm kënaqi komentuesit

“Teddy është aq i butë. Ai është si një lepur i madh,” shkroi një përdorues. “Lepuri kishte shumë durim. Bravo ju të dyve”, shtoi tjetri.

Related posts

Ja si “1000 ditët e para” mund të diktojnë të ardhmen e fëmijës tuaj

D V

Liqenet nëntokësore në Mars po bëhen gjithnjë e më enigmatike, por ekziston një problem

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More