Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Çfarë ndodhi me Olën e Muratin pasi dolën çift nga “Përputhen”?

Ola tregon se çfarë ndodhi me lidhjen e saj me Muratin.

Një çift që u larguan të deklaruar të lidhur nga programi “Përputhen” janë Ola dhe Murati.

Sa ishin në program, Ola kishte thënë se do ta vizitonte familjen e Muratit në Turqi dhe se do të vazhdonin ta bënin lidhjen serioze.

Për dallim prej konkurrentëve të tjerë, dyshja ishin më pak të komentuar dhe disi u distancuan nga publiku pasi dolën nga programi.

Kjo heshtje e tyre bëri të qarkullonin thashetheme se ata i kanë dhënë fund lidhjes pas daljes nga programi.

Pas aludimeve se janë ndarë, konkurrentja vendosi që përmes një postimi t’i mbyll thashethemet dhe la të kuptohej se është bashkë me Muratin.

Ajo postoi një foto në InstaStory, në të cilën shkruan “Ku je bebushi?”, në të cilën e etiketoi Muratin. 

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...