“Çfarë stili dëshironi”, Fero paralajmëron rikthimin me këngë të re

Fero ka kohë që nuk ka sjell këngë të re dhe këtë vit ka qenë më pasiv me prurje muzikore.

 

Të fundit projekt e solli në muajin mars në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Genta Ismajli.

Sidoqoftë, ai tani ka bërë një postim në rrjete sociale duke treguar se po rikthehet së shpejti.

Fero (Foto: Instagram)

“Kënga e re së shpejti. Çfarë stili e dëshironi?”, ka shkruar ai.

Feronit Shabani (emri i vërtetë) nuk ka dhënë detaje më të hollësishme për projektin dhe datën e lansimit.

“Level Up” në duet me Gentën për pak muaj ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në YouTube.

Reperi nga Gjilani këtë vit ka qenë duke shijuar në masë të madhe atësinnë, pasi u bë baba për herë të parë. 

https://www.instagram.com/p/CQYZznhBWLe/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Kim Kardashian vazhdon qëndrimin në Romë, takohet me fansa tek Fontana Trevi

Lea Muslija

Oriola ka një pyetje interesante, mund ta ndihmoni dot?

D V

“Nuk ka dhuratë më të madhe se ta jetosh jetën me personin që e do”, Elita me dedikim të veçantë për Gjikon në trevjetorin e martesës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com