Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Challandes fton Bernard Berishën për tri ndeshjet e nëntorit

Duket se inati i selektorit Bernard Challandes me Bernard Berishën ka marrë fund.

Kësisoj, ylli i Akhmat Grozny ka marrë ftesë për tri ndeshjet e nëntorit që Kombëtarja e Kosovës i zhvillon në Ligën e Kombeve dhe një miqësore.

Bernard Berisha do të jetë një nga të ftuarit e Challandes, lista e plotë e të cilëve publikohet të dielën.

Këtë ai e ka konfirmuar indirekt përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

”Gjithmonë i gatshëm për ty Kosova ime”, ka shkruar Berisha.

https://www.facebook.com/BerishaBernard/posts/3436382786481840

Kosova do të nisë ndeshjet e nëntorit me miqësoren kundër Shqipërisë më datën 11.

Postime të ngjashme

Tuchel i lumtur me kalimin në gjysmëfinale

Z H

Gattuso drejt Fiorentinës, Napoli studion dy alternativa për stolin

Z H

Dënohet gjyqtari që nuk e pranoi golin e Ronaldos kundër Serbisë

Z H

Ndizet gara në Kupën e Shqipërisë, sot përcaktohen finalistet

Z H

Mbrojtësi i Bayern Munich pas eliminimit: Shpresojë që PSG ta fitojë Ligën e Kampionëve!

Z H

Martohen dy gjyqtarët e famshëm, Howard Webb dhe Bibiana Steinhaus

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...