Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Channing Tatum dhe Sandra Bullock do të vijnë si çift në filmin “The Lost City of D”

Channing Tatum është në bisedime përfundimtare për të luajtur në filmin “The Lost City of D”, në të cilin do të shfaqet krahas Sandra Bullock.

Siç transmeton Variety, Aaron dhe Adam Nee janë regjisorët e projektit që do të realizohet nga Paramount Pictures.

Në bazë të informacioneve, Tatum dhe Bullock do të portretizojnë dy kolegë, të cilët promovojnë së bashku librin e protagonistes.

Komploti ndodh pas kidnapimit, kur që të dy duhet t’i bashkojnë forcat për të shpëtuar. Më vonë, ata e kuptojnë se kanë ndjenja për njëri-tjetrin, gjë që e komplikon më shumë gjithë ngjarjen.

Idenë për këtë film e ka dhënë Seth Gordon, derisa skenarin e ka shkruar Oren Uziel.

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...