Chelsea prezanton fanellat mysafire për edicionin e ri

Chelsea ka prezantuar edhe fanellat e dyta, apo ato mysafire për edicionin e ri.

 

Gjiganti anglez të parat i kishte prezantuar në fund të edicionit të kaluar, por fanella e dytë kishte mbetur enigmë për tifozët e tyre deri më tani. Kampioni në fuqi i Evropës i ka dhënë fund pritjes së tifozëve dhe tanimë ka bërë publike fanellat e reja mysafire.

Londinezët kanë befasuar të gjithë, pasi fanella e dytë do të jetë ngjyrë e verdhë. Tanimë fanellat kanë dalë në shitje, derisa përveç ngjyrës së verdhë që dominon aty ka edhe vija të zeza.

Chelsea edhe më parë ka praktikuar fanellat me ngjyrë të verdhë.

Related posts

Tuchel tregon se pse Chelsea nuk e transferojë mbrojtësin Kounde

D V

Fjalët e para të Achraf Hakimit si lojtar i PSG-së

D V

Sancho flet për herë të parë që prej finales së Euro 2020 dhe ka një mesazh të fuqishëm

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More