Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Ajo kohët e fundit bëri rikthimin e saj në Instagram pas më shumë se një viti jashtë platformës.

Dhe Cheryl ka pranuar se ndërprerja e saj një vjeçare e mediave sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ pasi ishte ‘me të vërtetë, me të vërtetë e shëndetshme’ për mendjen e saj, shkruan Daily Mail.

Duke folur në një intervistë të re, ylli i Girls Aloud, gjithashtu këmbënguli se ajo po përqafon jetën e vetme, duke thënë “Unë jam duke mësuar të jem e lumtur vetëm me mua”.

Kjo vjen pasi Cheryl u kthye në Instagram me një foto në fillim të këtij muaji ndërsa ndau një selfie mahnitëse dhe grup me grupin e saj të shkëlqyeshëm për një projekt sekret.

Duke folur për Glamour në lidhje me mungesën e saj në mediat sociale, ish-gjykatësja e X Factor tha: “Gjëja më e mirë që kam mësuar gjatë vitit të kaluar është të kesh një pushim nga mediat sociale është me të vërtetë, me të vërtetë e shëndetshme për mendjen tënde”.

Cheryl u pyet gjithashtu për “kush ose çfarë nuk mund të jetojë pa të”, për të cilën ajo pranoi se po mëson të jetë “mirë pa askënd”.

Lidhja e fundit e njohur e këngëtares ishte me Liam Payne, me të cilin ajo ndan djalin Bear, katër vjeç, ata u takuan në 2016 dhe u ndanë në 2018.

Para kësaj, Cheryl ishte e martuar me Jean-Bernard Fernandez-Versini nga 2014-2016 dhe Ashley Cole nga 2006-2010.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...