“Chillin’ in Kosovë”, Linda Halimi publikon foto në vendlindje

Linda Halimi po shijon ditët në vendlindje.

 

Këngëtarja kosovare e cila prej vitesh është shpërngulur për të jetuar dhe vepruar në Amerikë, ka vizituar vendlindjen e saj.

Linda nuk hezitoi të tregoi se po kënaqet këtu, “Chillin’in Kosovë” ka shkruar ajo sipër imazhit që solli nga oborri i shtëpisë.

Rikujtojmë se këngëtarja është e martuar me reperin amerikan Big D dhe për shkak të nacionalitetit të tij ka vite që disa prej familjarëve ende i mbajnë mëri.

Ndryshe, para tri ditëve Linda ka lansuar këngën e saj me titull “Amin”.

Related posts

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

D V

Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

D V

Ndjekësit kritikojnë ashpër Ledina Çelon për pozat me bikini: S’ka turp 50 vjeçe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com