Chivu rikthehet në Inter

Cristian Chivu është rikthyer te Interi dhe është emëruar trajner i ri i skuadrës së të rinjëve, informon Zhurnal.

 

Ai ishte pjesë e vitit 2010 kur Inter fitoi tripletën, në krye me Mourinhon.

Chivu filloi karierën e trajnerit menjëherë pasi u pensionua nga futbolli dhe ka punuar me të rinjtë e Interit U14, U 17 dhe U18.//Zhurnal.mk

Related posts

Man City kthen vëmendjen te transferimi i Lewandowskit pas dështimit të Kane

D V

Ronaldo pozon me fanellën e Manchester Unitedit, për herë të parë pas 12 vitesh

D V

Van de Beek pritet t’i bashkohet Real Madridit, e dëshiron Ancelotti

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More