Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Chris Brown qëndron deri në orët e mëngjesit në shtëpinë e Adele

Këngëtarja britanike, Adele, është bërë pjesë e faqeve rozë pasi po komentohet në të madhe për lidhjet e dashurisë.

Së fundmi, ajo është parë së bashku me këngëtarin Chris Brown, i cili kishte qëndruar me të deri në orët e mëngjesit, shkruan The Sun.

“Ai arriti me një makinë të madhe, ndërsa pranë tij ishin edhe sigurimi”, ja thënë një burim afër Adele.

Ndërkaq, Brown flitet se është njëri nga të flirtuarit e krijueses së hitit “Hello”, pas reperi Skepta.

Chris dhe Adele për herë të parë ishin takuar në vitin 2013, gjatë eventit të “Annual Grammy Awards.

32-vjeçarja atëkohë kishte komentuar edhe gjestin e këngëtarit ndaj Rihannës, për të cilën thoshte se është e dëshpëruar.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...