Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Chrissy Teigen bën tatuazh për të kujtuar foshnjën që humbi

Zhurnal Ads

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend, mbetën të dëshpëruar pasi humbën fëmijën e tyre në shtator të këtij viti.

Në mënyrë që të kujtojnë atë, Teigen ka vendosur që të bëjë një tatuazh, shkruan Mirror.

Në një postim në rrjetin social Instagram, modelja kishte ndarë një imazh ku shihej emri i “Jack” në kyçin e dorës.

Dyshja po ashtu kishin ndarë imazhe, ndërsa tregonin se sa të pikëlluar janë nga humbja që përjetuan.

Chrissy edhe kishte sqaruar se po mundohen të marrin veten, ani pse deri vonë nuk ishin shfaqur në publik.

Çifti i njohur, Teigen dhe Legend janë prindër të dy fëmijëve, Miles dhe Luna.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj vë në pah të pasmet e formësuara pas stërvitjeve

S.B.

Dafina për këngën “Zili Zili: Është përshkrim i mungesës së vetëbesimit dhe nënshtrimit te femrat dhe meshkujt

S.B.

Amaneti i aktorit Sean Connery

S.B.

Jennifer Lopez befason në një pozë ku shfaqet tërësisht e zhveshur, përkundër se është 51 vjeçare

S.B.

Demi Lovato tregon se është duke përjetuar momente të vështira, pasi u nda nga Max Ehrich

admin

“Nuk kam bërë asnjëherë botoks”, Jennifer Lopez i kundërpërgjigjet ndjekësit që e akuzoi për operacione plastike

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...