Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Chrissy Teigen i bëhet alergji në buzë nga portokalli: Nuk kam bërë ndërhyrje

Chrissy Teigen, së fundmi është përballu me shumë aludime në rrjete sociale.

Kjo, pasi në disa postime në Instagram, ajo ka treguar se ka pasur alergji pasi kishte kafshuar një portokall, shkruan Daily Mail.

35-vjeçarja pas kësaj u përball me komente të shumta, që e akuzonin se ka bërë ndërhyrje kirurgjike.

“Të gjitha po mendoni se kam ndërhyrje, por nuk mund të kisha brenda natës”, u shpreh ajo.

Tutje Teigen shtoi: “Un kafshova një portokall, dhe mendoj që prej saj, pesticideve, apo diçka e tillë e pata këtë alergji”.

Chrissy përndryshe u bë edhe më e popullarizuar në vitin 2013, pasi u martua me këngëtarin e njohur, John Legend.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...