Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Chrissy Teigen shfaq aftësitë në vallëzim për ditëlindjen e 42-të të John Legend

Chrissy Teigen së fundmi ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra fansa të saj.

Këtë e ka bërë përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, derisa u pa duke vallëzuar, shkruan Daily Mail.

E veshur me një balë bikini, asaj i theksoheshin tiparet e formësuara trupore, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë.

35-vjeçarja përndryshe është duke qëndruar në një anije luksoze në St.Bars, së bashku me bashkëshortin John Legend.

Këngëtari i njohur po feston ditëlindjen e 42-të, andaj Chrissy po shpenzon energjinë e saj për të bërë festën edhe më të mirë.

Ajo u shpjegoi 33.5 milion ndjekësve të saj se vallëzimi ishte enkas për festën e John.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...