Chrissy Teigen tregon se ka hequr dhjamin nga faqet

Chrissy Teigen pranoi se ajo iu nënshtrua një procedure kirurgjike kozmetike për të hequr yndyrën nga faqet e saj.

 

“Unë e bëra atë gjë për heqjen e yndyrës këtu”, tha Teigen, në një video të fundit të Instagram ndërsa tregonte faqet e saj.

Ajo shtoi, “Dhe meqë e lashë alkoolin, me të vërtetë po shoh rezultatet dhe më pëlqen. Po, e bëra dhe çfarë?”.

Teigen, e cila zbuloi se kishte ndaluar pirjen në dhjetor 2020, tha se nuk ishte e kishte problem të ndante me fansat që kishte kryer këtë procedurë.

“Nuk ka turp në punën e Dr.Diamond” shkroi ajo. Dr. Jason Diamond është një kirurg plastik i njohur i fytyrës i njohur për rolin e tij në “Dr. 90210” si dhe “Celebrity Plastic Surgeons” në Netflix.

Kjo nuk është hera e parë që Teigen është vënë nën thikë, ajo bëri liposuksion në sqetull në 2017.

Related posts

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

D V

Marina Vjollca vazhdon pushimet në Itali, publikon fotografi të tjera me barkun e rrumbullakosur

D V

Adriana Matoshi me të dashurin në pushime: Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm, i uroj çdo femre një burrë si ai

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More