Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Christina Aguilera feston ditëlindjen e saj të 40-të

Këngëtarja e njohur, Christina Aguilera, vazhdon të jetë ndër ikonat e muzikës pop.

Bukuroshja bionde gjatë ditës së djeme (e premte) festoi ditëlindjen e saj të 40-të, shkruan Daily Mail.

Përmes rrjetit social Twitter, ajo zgjodhi që për këtë ditë unike të ndajë një video, ndërsa argëtohej nën tingujt e këngës së Megan Thee Stallion.

Ajo vendosi që të vishet me rroba të ngushta, çka bënin t’i theksoheshin linjat e formësuara trupore,

Flokët kësaj radhe i ka mbajtur të kapura lart kokës, kurse për makijazh ajo ka shkuar nuanca pak më të errëta.

Sa i përket karrierës profesionale, Christina sapo ka nënshkruar kontratë me kompaninë e Jay Z, vitë më pas sa ishte nën menaxhimin e Irving Azoff.

Postime të ngjashme

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

Taylor Swift, Harry Styles dhe Cardi B – Tre prej 22 artistëve që do të performojnë në “Grammy Awards 2021”

S.B.

Getoar Selimi flet për herë të parë për Agon Amigën: Për të kam bërë më shumë se për veten

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...