Çifti gjerman Wagner rrëfen pushimet me pamjet përrallore në veriun e Shqipërisë

Panorama e mrekullueshme e veriut të vendit ka mrekulluar çiftin e turistëve gjermanë Thomas dhe Manuela Wagner, të cilët kanë sjellë filmime gjatë udhëtimeve të tyre.

 

Kryeministri Edi Rama duke përcjellë pamjet, falënderoi çiftin Thomas dhe Manuela Wagner, të cilët pas pushimeve në jug në vitin 2019, këtë vit iu drejtuan veriut duke përshkuar liqenin e Komanit.

“Faleminderit..! Çifti gjerman Thomas dhe Manuela Wagner pas vizitës në 2019 në Jug, këtë vit përmes pamjesh rrëfejnë pushimet në Veriun e Shqipërisë me Vlogun e tyre. Ata zgjodhën malin për të kaluar verën. Qëndrojnë të lumtur dhe mirënjohës për të gjitha gjërat e mira që kanë në jetë dhe mbi të gjitha nuk e zbehin buzëqeshjen miqësore. Këtë imazh kemi për Shqipërinë.“Shqipëri, ishte një kënaqësi e madhe që të takuam!”, shkruan Rama.

Pamjet e mrekullueshme të sjella nga turistët janë një ftesë për shumë të tjerë.

https://www.facebook.com/watch/?v=1512060192462012

Related posts

Krifca: Me mbështetjen e AZHBR-së, të rinjtë po i rikthehen sipërmarrjeve në bujqësi

D V

Kalaja e Beratit gjallërohet nga turistët vendas e të huaj/ Mbi 20 mijë në janar-qershor

D V

Kuvendi i Shqipërisë me 85 vota “pro” miratoi sot ndryshimet në buxhetin e vitit 2021

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com