Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Çifti i martuar ka 21 fëmijë: Kështu duket jeta e familjes më të madhe në Britani

Zhurnal Ads

Noel dhe Sue, from Lancashire, janë prindër të Chris, 31, Sophie, 25, Chloe, 24, Jack, 22, Daniel, 20, Millie, 19, Luke, 19, Katie, 17, James, 16, Ellie, 15, Aimee, 14, Josh, 12, Max, 11, Tillie, 9, Oscar, 8, Casper, 7, Hallie, 4, Phoebe, 3, Archie, 2, Bonnie, 1, si dhe Heidie që ka lindur në prill.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për prindërit që kanë 21 fëmijë.

Dhe ata tregojnë hapur rreth jetës së tyre për njerëzit në mbarë botën, duke zbuluar se si duken ditët e tyre, si i përgatisin vaktet, si dhe si blejnë gjërat.

Në një nga videot, nëna zbuloi se si ata blejnë rroba për kaq shumë fëmijë.

“Vajzat thjesht marrin shportat, vendosin një gjërat në to dhe më lënë mua të paguaj për të gjitha. Ne vijmë në shtëpi me një grumbull çantash”, tha Sue, e cila më pas tregoi në video se çfarë bleu.

Sigurisht rreth kësaj historie interesante nuk mungojnë as komentet nga të tjerët.

Njerëzit në komentet e postimeve të tyre kryesisht shkruajnë se ata janë një frymëzim i shkëlqyeshëm për ta dhe se i admirojnë që mund të kujdesen për një numër kaq të madh të fëmijëve.

https://youtu.be/iPlD1MvimjE

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Si frymonte jeta përreth pazarit të Tetovës para 50 vitesh

admin

10 gjërat që meshkujt pëlqejnë te femrat, por nuk ua thonë

T E

Njeriu që nuk e ndjeu pandeminë, fitoi dy herë lotarinë brenda vitit

admin

Aeroplani rus “përplaset për tokë” dhe rrëshqet nga pista – publikohen pamjet e aksidentit

S.B.

Pamje mahnitëse: Një kafshë gjigante ‘duke vrapuar mbi ujë’ krahas varkës në një lumë në Alaska

admin

Mbahet referendum në Zvicër për heqjen e ndryshimit të orës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...