Showbiz

Çifti i njohur bëhen prindër të një djali

Zhurnal Ads

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të dytë.

Këngëtarja Ashlee Simpson dhe aktori Evan Ross janë bërë përsëri prindër.

Ndërsa Ashlee llogarinë e saj në Instagram, njoftoi për ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre që i lanë emrin Ziggy Blu.

“10-29-2020 Ziggy Blu Ross. Vogëlushi jonë i ëmbël ka ardhur! Jam në qiellin e shtatë, jemi shumë të bekuar”, shkroi Ashlee në postimin e saj.

Çifti janë prindër të një vajze 5 vjeçare, ndërkaq Ashlee ka edhe një djalë 11 vjeçar me ish bashkëshortin, Pete Wentz.

Postime të ngjashme

Demi Rose risjell imazhe tërheqëse, ndërsa thekson format trupore me fustan të kuq

admin

Besa Kokëdhima duket mahnitëse në fotografitë e reja

S.B.

Mozzik i bashkohet thirrjes së Labit për protestë nesër në Ferizaj

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...