Showbiz

Çifti i njohur bëhen prindër të një djali

Zhurnal Ads

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të dytë.

Këngëtarja Ashlee Simpson dhe aktori Evan Ross janë bërë përsëri prindër.

Ndërsa Ashlee llogarinë e saj në Instagram, njoftoi për ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre që i lanë emrin Ziggy Blu.

“10-29-2020 Ziggy Blu Ross. Vogëlushi jonë i ëmbël ka ardhur! Jam në qiellin e shtatë, jemi shumë të bekuar”, shkroi Ashlee në postimin e saj.

Çifti janë prindër të një vajze 5 vjeçare, ndërkaq Ashlee ka edhe një djalë 11 vjeçar me ish bashkëshortin, Pete Wentz.

Postime të ngjashme

Christina Aguilera nënshkruan në heshtje me kompaninë e Jay-Z

S.B.

Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

S.B.

Trejsi Sejdini zbulon thuajse tërësisht gjoksin në rrobat e ngushta

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...