Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Çifti i njohur i muzikës sjellin lajmin e mirë nga Stambolli, presin një djalë

“It’s a boy”- kështu shkruan këngëtarja e njohur Luljeta Shala Demaj nga Stambolli i bukur ku ka qenë së bashku me bashkëshortin e saj muzikantin Alban Demaj. Ky është një lajm mjaft i bukur ku duket se e kanë pritur shumë, pasi çifti i njohur ka dy vajza Resila dhe Ronila e do ti gëzojnë motrat me një vëlla. Por ky lajm ka gëzuar mbarë familjen e madhe të Albanit, pasi edhe në familjen e tij ai ka qenë djali i vetëm. Me jetë të gjatë dhe me shëndet të vijë në jetë princi i tyre. Kujtojmë se këngëtarja pak kohë më parë solli projektin muzikor “Nanë e dytë moj gjyshja jeme” ku po pëlqehet mjaft e ka rrugën drejt 1 milionëshit shikime.

Postime të ngjashme

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

Mbahet koncerti i parë me publikun të inkubuar në flluska hapësinore – zgjidhja që këngëtarët kanë gjetur për periudhën e COVID-19

S.B.

Rita Ora flet për rolin e ri në “Twist”: Kam qenë gjithmonë një fanse e Charles Dickens, i kam lexuar shumë librat e tij

S.B.

Dedikimi prekës i Adriana Matoshit për ditëlindjen e vajzës: Do të plotësojë secilën dëshirë që ti e ke

S.B.

Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin një pemë ulliri në oborrin e spitaleve në nder të Drini Dobit

S.B.

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...