Çifti i ri kosovar kurorëzohet me uniforma të UÇK-së te kulla e Jasharajve në Prekaz (Foto)

Prishtinë, 18 shtator – Ky çift kosovar vendosen ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në një mënyrë dhe lokacion krejt të veçantë.

Të veshur me uniformën ushtarake, ata bën sesionin e fotografive të martesës në Kompleksin “Adem Jashari” në Prekaz dhe te simboli me shkronjat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Tri vjet më parë u takuam për herë të parë, më pas njohjen e vazhduam me dashuri, të cilën e kurorëzuam me fejesë, e sot këtë dashuri e madhështuam me martesë.

Duke iu lutur Zotit e rreth flamurit u betuam për dashuri të përjetshme!”, kanë shkruar çifti në rrjetet sociale.

Related posts

Vazhdon aksioni i policisë në Zveqan, situata mbetet e tensionuar

D V

Analizë: A rrezikon LSDM ta humbë për herë të parë në histori Kumanovën shkaku i Dimitrievskit?

Z H

Autoritetet e Maqedonisë thonë se janë cak i sulmeve kibernetike

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More