Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Çifti i ri rruan flokët në mes të dasmës për t’u solidarizuar me nënën e nuses e cila vuante nga kanceri

Një çift i ri në Zelandë të Re kishte planifikuar një suprizë për nënën e nuses duke dalë në mes të sallës ku po mbahej dasma e tyre dhe duke i prerë tërësisht flokët për t’u solidarizuar me luftën e saj kundër kancerit.

Luna Macapagal nga Aucklandi i Zelandës së Re ishte diagnostikuar me shkallën e katërt të kancerit ovarian në vitin 2018 duke kaluar deri tani nëpër operacione të shumta dhe kemioterapi, shkruan Daily Mail.

Vajza e Lunas, 20 vjeçarja Jony donte të befasonte nënën e saj duke rruar flokët për t’u bërë njëjtë si nëna e saj.

Këtë veprim ajo deshi që ta bënte pikërisht në ditën e saj më të rëndësishme dhe idesë së saj iu bashkua edhe bashkëshorti i saj, Alistair po ashtu 20 vjeçar.

Çifti ka mahnitur gjithë të pranishmit në sallë në momentin kur kanë dalë në mes të sallës dhe e kanë kryer këtë veprim.

Postime të ngjashme

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...