Kuriozitete

Çifti paguan mijëra dollarë për të zbuluar gjininë e bebes në fasadën e ndriçuar të Burj Khalifa

Zhurnal Ads

Një çift i ri e ka ngritur në një tjetër nivel zbulimin e gjinisë së bebes në pritje, teksa përdorën për këtë fasadën e ndriçuar të ndërtesës më të lartë në botë.

Bloggerët e Youtube, Anas e Asala Marwah publikuan gjininë e fëmijës së tyre të dytë duke shkruar me drita blu ‘It’s a boy!’ (Është djalë) në gjatësinë e Burj Khalifa në Dubai.

Normalisht prenotimi i ndërtesës si reklamë do të kishte kushtuar rreth 80 000 dollarë por nuk dihet nëse ishte një event i sponsorizuar, raportonte agjencia Arab News.

Çifti Marwah postoi pamjet në kanalin e tyre në YouTube ku shiheshin duke pritur me emocion ndriçimin e kullës 828-metra të lartë .

https://www.instagram.com/p/CE7NMiUAeCb/?utm_source=ig_web_copy_link

Zonja Marëah, e cila kishte planifikuar prej një muaji surprizën me të shoqin, tha: “Ne dëshironim të bënim diçka unike që të mbahej mend”.

Burj Khalifa gjithashtu postoi videon në llogarinë e tyre duke ofruar urime për çiftin: “Një lajm i madh nuk mund të bëhet më i madh se kaq, ky është zbulimi i gjinisë më i madh në botë, urime @AnasMarëah e @AsalaMaleh.’

Postime të ngjashme

Del në ankand një vizatim i rrallë me poetët Verlaine dhe Rimbaud

admin

Adoleshentja që krijon stile mahnitëse të flokëve

admin

Momenti kur ajsbergu mbi të cilin po ngjiteshin dy eksplorues, rrokulliset dhe për pak sa nuk përfundon mbi kokat e tyre

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...