Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Çifti që pozoi në hekurudhë për fotografi martese, dënohet nga autoritetet britanike

Zhurnal Ads

Një çift i sapo martuar që pozoi për fotografi martese në shinat hekurudhore në North Yorkshire të Anglisë u dënua nga organi publik i Britanisë së Madhe, Network Rail.

Sipas BBC, përcjell Telegrafi, çifti u kap nga kamerat e sigurisë duke pozuar në një linjë pranë qytetit Whitby në muajin korrik.

Ndërkohë raportohet se 5,000 shkeljeje u regjistruan midis qershorit dhe muajit shtator, nga njerëzit që i përdornin hekurudhat për fotografi.

Lidhur me këtë rast ka reaguar edhe Network Rail ku tha se shkrepja e fotografive ishte “budallallëk i thjeshtë”.

Alison Evans nga Policia Britanike e Transportit tha se hekurudha nuk i ngjanë një mjedisi të përshtatshëm ose i sigurt për një set fotografik.

Lidhur me këtë rast ka reaguar edhe Network Rail ku tha se shkrepja e fotografive ishte “budallallëk i thjeshtë”.

Alison Evans nga Policia Britanike e Transportit tha se hekurudha nuk i ngjanë një mjedisi të përshtatshëm ose i sigurt për një set fotografik.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ushqim për mace në vend të PS5: Amazon zëvendëson tastierat që mungojnë

S.B.

Njihuni me peshëngritësen 7-vjeçare, kanadezja thotë se ngritja e 80 kilogramëve nuk është ndonjë problem për të

S.B.

U kthye në autostradën hungareze në drejtim të kundërt dhe shkaktoi një aksident të tmerrshëm

admin

Çfarë ndodhi? Nëntë fotografi misterioze në historinë botërore!

admin

Del në shitje shtëpia e cila nga jashtë duket normale, brenda është burg

S.B.

Pakistani ndalon aplikacionet ‘imorale’ Tinder dhe Grindr

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...