Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

Çifti u shtang pasi hoqi tapetin e vjetër dhe gjeti një tabelë të madhe Monopoli të bërë në dysheme.

Duke gjykuar nga njoftimi në Reddit, i cili menjëherë u bë viral, pronarët e mëparshëm të shtëpisë vizatuan një tabelë për lojën popullore në dysheme.

Pronarët e tanishëm bënë një foto të zbulimit të tyre, dhe dhëndri i tyre e ndau atë në Reddit.

Njoftimi i tij shkaktoi mijëra reagime.

Gjatë rinovimeve, njerëzit shpesh befasohen nga zbulimet.

Vitin e kaluar, gjatë rinovimit të Jersey City Hall, punëtorët u befasuan nga një zbulim i mrekullueshëm – pllaka dysheme mahnitëse të fillimit të shekullit të 20-të.

Postime të ngjashme

Piceria me “furrë” vullkanike, në temperaturë 1 mijë gradë celsius

S.B.

Shitet në ankand diamanti më i madh në histori, vlera e tij kap vlerën e 14 milionë dollarëve

S.B.

Kjo është macja fatlume – posedon lodra, vepra arti, shtrat dhe televizion

S.B.

Pandemia i ndau vëllezërit binjakë nga Suedia, kështu që ata janë në kufi çdo ditë dhe takohen me njëri-tjetrin

S.B.

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...