Agjencia Zhurnal.mk

Çika e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafes, merr vëmendje në Instagram me foton e publikuar

KryeziuRozafa është vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafes.Ajo publikon postime të shumta në rrjete sociale me ndjekësit e saj, shkruan GazetaBlic. Shpesh herë e shohim edhe fotografi provokuese të cilat i publikon. Së fundi, ka ndarë në Instagram një foto pa makijazh në të cilën ka shkruar ‘NOMAKEUPDAY”.

Rozafa edhe pse me përdorimin e filterave të platformës ‘Snapchat‘, po duket bukur.Ndryshe, në publikimin e postimeve që ajo bën prindërit e saj pothuajse çdoherë i shkruajnë komente pozitive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...