Agjencia Zhurnal.mk

Cili është mendimi i Ermalit për bujën që bëri deklarata e Sabriut dhe reagimi i Florit

Ermal Fejzullahu ka pak fjalë për atë se çfarë ndodhi mes Sabri Fejzullahut dhe Flori Mumajesit.

Ermali ishte i ftuar në ‘Kafja Express’ sot në emisionin #gjesi në T7.

E pikërisht në studion e këtij emisioni para pak kohësh është bërë deklarata nga Sabri Fejzullahu për atë se artistët po blejnë klikime, shkruan Gazeta Express.Nga kjo deklaratë është prekur Flori Mumajesi, i cili ka reaguar me anë të një postimi dhe që prej atëherë kjo temë është komentuar shumë nga kolegët dhe të afërmit e të dyja palëve.

E për këtë temë flet edhe Ermali në studion e #gjesi, ndërsa mendimin e tij mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...