Çiljeta dhe Albani gati për martesë, zbulohen detaje

Prej 5 vitesh Çiljeta është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën.

 

Çifti duken shumë të lumtur bashkë e kjo shihet edhe nga postimet në rrjete sociale. 

Gjërat mes tyre shkojnë aq mirë, sa burime për “Panorama Plus” kanë treguar se ata janë gati për një hap shumë të rëndësishëm: martesa.

Sipas këtyre burimeve, Albani dhe Çiljeta do t’i thonë “Po” njëri-tjetrit në një festë ceremoniale. Dyshja nuk kanë reaguar ende rreth lajmit në fjalë.

Related posts

Çun Lajçi sqaron postimin lidhur me faljen e Gold AG: Shkrimi im nuk ishte kundër Arianit dhe asnjë besimtari të devotshëm

D V

E pyesin për periudhën kur ishin çift me Ledjanën, Mevlani kujton momentin që e bën akoma për të qeshur

D V

Shkëmbimi i komenteve me bukuroshen spanjolle, nxit spekulimet për një lidhje të re të Eros Grezdës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More