Çimi dhe Stela marrin vendimin e rëndësishëm për lidhjen e tyre

Në puntatën e sotme të “Përputhen +40”, Çimi dhe Stela dolën çift nga programi. Ata u shprehën se kanë gjetur te njëri-tjetri dashurinë e jetës.

 

“Ju falenderojmë të gjithëve që bëtë të mundur njohjen tonë. Faleminderit që na keni suportuar, ndonëse ne jemi treguar ndonjëherë jo të bindur ose jo korrekt, po sinqerisht ju kërkojmë falje dhe ju falenderojmë me zemër e me shpirt”, u shpreh Çimi.

Dyshja do ta vazhdojnë jashtë historinë e tyre të dashurisë, e cila nisi në “Përputhen”. Sot u transmetua dhe takimi i tyre i fundit, ku ato të dy nuk i kishin kursyer puthjet dhe përqafimet.

Related posts

‘Më vjen për të qarë’, Orinda Huta flet një javë pas lindjes së Atarës

D V

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

D V

Eni Koçi: Nuk besoj që do të bëjë dasmë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com