Agjencia Zhurnal.mk

‘Citi’ sqaron arsyen e largimit nga “O sa mirë”

Emri i tij është shumë i dashur për publikun.

Edon Berveniku, i njohur për publikun si Citi nga seriali “O sa mirë”, ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.Aktori në këtë intervistë tregoi shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private.

Meqë kohën e fundit nuk e kemi parë të jetë pjesë e episodave të “O sa mirë”, ai ka treguar arsyen e largimit nga seriali.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Citi. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...