Showbiz

‘Çmendet’ Loredana, kaq para dha veç për vathë

Zhurnal Ads

Loredana nuk kursen as kur bëhet fjalë për aksesorët.

Loredana Zefi njihet si një prej artisteve, e cila i kushton kujdes të madh secilës paraiqjte në publik.

Rep-artistja, për veshjet e saj zgjedh gjithmonë brendet më të njohura dhe natyrisht se çmimet për to janë shumë të larta.

Në një prej fotografive, Loredanën e kemi parë me një palë vathë në formë gjarpri, të cilët janë të markës “Gucci” dhe kushtojnë hiç më pak se 1.100 euro.

Ndryshe, rep-artistja pas projektit shumë të suksesshëm “Rockstar”, ka paralajmëruar këngën e re, në klipin e së cilët do të vije shumë ndryshe.

https://www.instagram.com/p/CHJOBRlnDv0/?utm_source=ig_embed

Postime të ngjashme

E dashura e Brad Pitt, Nicole Poturalski shfaq linjat trupore me poza para pasqyrës

admin

Numërimi mbrapsht ka filluar/ Sara Hoxha pozon nga dhoma e lindjes

Z H

Cardi B shihet sërish me ish-bashkëshortin Offset, pasi u ndanë në shtator të këtij viti

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...